Gratis verzending in België bij aankopen boven de 49 euro

SAY HELLO, to our renewed loyalty TREATS program!

SAY HELLO, to our renewed loyalty TREATS program!

1 minute read

Door lid te worden van het Treats Loyalty programma van The Natural Beauty Club spaar je punten voor gratis verwennerijtjes. Zo kun jij makkelijk kennismaken met de beste clean cosmetics en beautydiensten. Waarom we dit programma in het leven hebben geroepen? Omdat we vinden dat jij een extraatje verdient, maar ook omdat we je graag nog eens terugzien in onze Club. We verenigen onze Natural Beauties namelijk graag in een hechte community. Hoe meer we je terugzien, hoe meer we je belonen.

Easy peasy!

Je kan alle info vinden op onze Treats Loyalty Pagina

Hoe werkt het

- Registreer je online of in onze experience store voor Treats programma. 
- Plaats een bestelling
- Boek een dienst
- Schrijf een review
- Verwijs ons door naar je Natural Beauty Besta´s

Get treated en ontvang:
- Gratis producten/ nieuwe treats
- Gratis hairstyling door onze Natural Beauty professionals
- Gratis make-up door onze Natural Beauty professionals
- Vouchers
- Birthday gift
- Samples bij elke aankoop
- …

Via de website kun je steeds checken hoeveel punten jij al bij elkaar hebt gespaard. Al naargelang dat aantal punten, geniet je van meer voordelen en word je Glow Getter, Freedom Freckle of Gloss Boss.

« Back to Blog