Gratis verzending bij aankopen boven de 49 euro

New brand alert: nagellak van Kure Bazaar 💅

New brand alert: nagellak van Kure Bazaar 💅

Sanne De Lee
3 minute read

Voor The Natural Beauty Club selecteren we alleen de allerbeste clean cosmetics. En onze club is alweer een merk rijker: say hello to Kure Bazaar! Vegan nagellak met tot wel 85% natuurlijke ingrediënten.

We lóve een merk dat de cosmeticawereld effe op z'n kop zet. Intussen is vegan en biologische verzorging helemaal ingeburgerd, maar toen Kure Bazaar tien jaar geleden lanceerde was dat wel even anders. Het merk was baanbrekend voor de clean cosmetics-beweging. Just the way we like it!

Pregnancy proof nagellak

Het idee voor Kure Bazaar ontstond toen voormalig topmodel Kartika Luyet zwanger was van haar zoon. Ze werd zich steeds bewuster van de impact van voeding en cosmetica op haar lichaam. Aanvankelijk vooral in het belang van haar ongeboren kindje, maar al snel werd een gezonde, organische levensstijl dagelijkse kost. In haar zoektocht naar clean cosmetics was nagellak absoluut onmisbaar: Kartika beschouwt een mooie manicure als een echt accessoire. Alleen vond ze maar geen langhoudende, non-toxische nagellak in mooie kleurtjes. Frustrerend! Dus klopte ze aan bij haar bestie, die al twintig jaar in de cosmetica-industrie zat. Toen ook één van de grootste nagellaklaboratoria in Parijs interesse toonde om samen een natuurlijke nagellak te ontwikkelen, was Kure Bazaar geboren. 

85% natuurlijke ingrediënten

De nagellakken van Kure Bazaar bestaan voor 85% uit natuurlijke ingrediënten: het hoogst haalbare percentage voor een resistente, langhoudende, sneldrogende en superglanzende nagellak. Chemische substanties worden beperkt tot een absoluut minimum en alle lakken zijn sowieso vrij van een aantal gekende schadelijke ingrediënten die vaak in nagellak worden gebruikt. Denk aan formaldehyde, dibutylftalaat (beiden intussen verboden in de EU), tolueen (wettelijk beperkt tot 25% wegens schadelijk), synthetische kamfer (een schadelijke weekmaker) en xylene (irriterend voor ogen en huid). De formule op basis van houtpulp, katoen, aardappelzetmeel en tarwe draagt bovendien bij aan de gezondheid van je nagels.

Welcome to our Club!

Waarom wij dit merk selecteerden voor ons assortiment? Omdat Kure Bazaar pregnancy proof is en ervoor zorgt dat je in alle veiligheid de lente in kunt met een mooie manicure. We houden bovendien van founders die the extra mile gaan om hun visie te vertalen in een uniek product. En daar is Kartika glansrijk in geslaagd. Het enige minpunt van Kure Bazaar? De kleurtjes zijn gewoon zodanig mooi dat kiezen bijna onmogelijk is ;-)

Ontdek de nagellakjes van Kure Bazaar

KURE BAZAAR - Cappucino

KURE BAZAAR - Cappucino

€17,50

Kure Bazaar is de eerste nagellak van de volgende generatie die de ethiek van een Eco-natuurlijke formule combineert met levendige modekleuren. Een technologische innovatie na jaren van onderzoek heeft geleid tot een drastische vermindering van het gebruik van petrochemicaliën zonder… read more

KURE BAZAAR - Mint

KURE BAZAAR - Mint

€17,50

Kure Bazaar is de eerste nagellak van de volgende generatie die de ethiek van een Eco-natuurlijke formule combineert met levendige modekleuren. Een technologische innovatie na jaren van onderzoek heeft geleid tot een drastische vermindering van het gebruik van petrochemicaliën zonder… read more

KURE BAZAAR - Nude

KURE BAZAAR - Nude

€17,50

Kure Bazaar is de eerste nagellak van de volgende generatie die de ethiek van een Eco-natuurlijke formule combineert met levendige modekleuren. Een technologische innovatie na jaren van onderzoek heeft geleid tot een drastische vermindering van het gebruik van petrochemicaliën zonder… read more

KURE BAZAAR - Blush

KURE BAZAAR - Blush

€17,50

Kure Bazaar is de eerste nagellak van de volgende generatie die de ethiek van een Eco-natuurlijke formule combineert met levendige modekleuren. Een technologische innovatie na jaren van onderzoek heeft geleid tot een drastische vermindering van het gebruik van petrochemicaliën zonder… read more

Meer merken uit onze club ontdekken? Lees de blogs over GuudRMS en Bastille

« Back to Blog